IĞDIR ‘DA BAYİM OLURMUSUN

Iğdır’ın Aralık, Karakoyunlu, Merkez, Tuzluca, ilçelerinde Bayilik alındığında satın alma gücünden de yararlanabilirsiniz. Bayilik süreci öncesinde ve süreç içerisinde muhtelif zamanlarda önemli eğitimlerden geçerek çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve işinize çok daha hakim olabileceksiniz. Evvela sıfırdan bir şirkete nazaran çok daha az hata payı vardır. Mevcut ve oturmuş bir marka size yol gösterecek ve böylelikle hata yapma olasılıklarınız minimuma inecektir.

Iğdır’ın kuzey ve kuzeydoğu sınırını, Aras Nehri ve bu nehrin oluşturduğu Türkiye-Ermenistan sınırı oluşturmaktadır. Doğusunda Türkiye-Azerbaycan’ın Nahçıvan zerk Cumhuriyeti sınırı ve güneydoğusunda Türkiye-İran sınırı yer almaktadır. Güneyinde Ağrı ili (Doğubeyazıt ve Taşlıçay ilçeleri) bulunmaktadır. Bu sınır kabaca doğu-batı doğrultusunda uzanan ve Doğu Torosların doğudaki uzantısı olan Karasu-Aras sıradağlarından oluşmaktadır. Bu dağlar doğuya doğru uzanırken aynı zamanda Yukarı Murat-Van Bölümü ile Erzurum-Kars Bölümü arasında sınır oluşmaktadır.

Mobil iletişim ağlarımız ile bağlantınızı sağladıktan sonra konum odaklı iletişim sistemimiz ile bulunduğunuz her yerdeyiz. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir uzman kadromuzla bilgi ve destek alabilirsiniz. Üstelik en hesaplı ve en ekonomik en kaliteli ve en hızlı şekilde sizlerleyiz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerde önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Sizde evden para kazanmak istiyorsanız bayilik alma fırsatını kaçırmayın. Bayilik, hukuki açıdan bakıldığında alınmış bir iş şans türüdür. Esas olarak bayilik, marka sahibi ve bu markayı temsil edecek işletme arasındaki ilişkiyle ilgilidir.  Bu hayalinizi gerçekleştirmek artık size bir telefon kadar çok yakın. Bayilik aldığınız firmaya her zaman telefon açabilir ve onlara veya diğer bayilere sorularınızı sorabilirsiniz. Bayilik almak ve küçük ölçekli işletme sahibi olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak bu tarz bir yatırımın ne kadar güvenli olacağı ile ilgili endişeleriniz olabilir. Bayilik iş kurmanın en güvenli yollarından biridir. Sonuçta bayilikler kurulu sistemlerdir Teknolojinin değişim hızı ve yenilenme süreci, her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde ilerlemektedir. İstatislikler de bunu destekleyerek bayilik alanların %80 inin hayatta kalmayı başardığını bize göstermektedirler. Temsilcilerimize özel sunduğumuz diğer bir ayrıcalıkta Ev-Tadilat Dekorasyon, Nakliye ve Teknik Servis kategorilerinde ücretsiz olarak baynuri.net sayfamızda online 15 mağaza açma imkanı sunuyoruz. Mobil ağlar üzerinden irtibata geçerek zamandan feragat edip kendi işiniz de kendi koşullarınız dahilin de de ilerleyebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ekipmanlarımızla en ekonomik en hesaplı ve hızlı bir şekilde sizlerleyiz. Kaliteli hizmetiyle boy gösteren şirketimiz tüm il/ilçe ve tüm servislerimizde de olduğu gibi ıgdır yol yardım servisinde en iyi olmak için çabalamaktayız. Teknolojinin hızının yükselmesi ve her yeniliğin bir değişimi beraberinde getirmesiyle, sosyal yaşamın içinde ve kurumsal hayatın işleyişinde büyük farklılıklar meydana gelmiştir. İnsanların davranış şekilleri ve alışkanlıkları teknolojinin yarattığı yeni düzene bağlı olarak farklı bir yolda ilerlemektedir.

Yorumunuzu bırakın