Edremit yol yardım, Edremit oto çekici, Edremit oto kurtarma, Edremit oto anahtar.

Edremit hızlı yol yardım, yol yardım, oto anahtar, Edremit araç anahtar.

Edremit Araba anahtar, oto kurtarma, oto çekici, oto yardım, araba yardım, Edremit araba kurtarma

Edremit Yol Yardım

Sık sık seyahat eden kişilerin korkulu rüyası olan aniden yolda kalan araçlar bir gün sizin de yolculuğunuzu zehir edebilir. Genellikle, daha önce üstüne düşmediğiniz bir arıza sebebiyle ortaya çıkan ve ortaya çıktığı andan itibaren sizi pişman eden bu “istemsiz molalar” neticesinde yol yardımı ile tanışırsınız.Uzun yolda seyahat edenler bilir, en aceleniz olduğu anda ya da en zorlu yol koşullarına maruz kaldığınızda aracınızın arıza yapacağı tutar. Bu gibi durumlara yönelik bir B planı oluşturmadıysanız, uzunca bir süre yolda mahsur kalabilirsiniz. Baynuri International Yol yardımı işte tam da bu esnada devreye giriyor.

Güncele Odaklı Marka: Indocco

Baynuri International Şirketi adına gerçekleştirmiş olduğumuz yol yardım hizmetimiz, yolda kalan ya da kaza yapan araçların yerini belirler ve aracın bulunduğu yerden alınmasını sağlayarak en yakın servise götürülmesine yardımcı olur. Buna ilaveten lastikleri zarar gören araçlara, yakıtı biten araçlara, anahtarı kaybolan araçlara veya çalınan araçlara yine kaliteli ve güvenilir yol yardım çalışanlarımız yardımcı olmaktadır.

Tam Donanımlı Hizmet Avantajı

Ek olarak yol yardım; yalnız bir kaza sonucu yardımınıza koşan bir kurtarıcı değil araç çekme, araç kurtarma gibi her türlü ihtiyacınızda yanınızda olan bir yardım hattıdır. Bizler Bizler Baynuri International Şirketi olarak, siz değerli müşterilerimize en uygun yol fiyatlarımız ile en ucuz yol yardım hizmeti sunmaktayız. Oturduğunuz yerden parmaklarınızın ucunda uçsuz bucaksız teknolojiyi kullanarak uygun oto kurtarma olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Hizmetlerimizi sizlere kolay, hızlı, kaliteli bir şekilde ulaştırmaktan mutluluk duyarız. 7/24 çağrı merkezimiz mevcuttur. Lokasyonlu sistem sayesin de sitemize girenlerin konumunu kolaylıkla ve hızlı bir şekilde belirleyebiliriz.

Sigorta ve kasko şirketleri ile anlaşmamız vardır. İhtiyaç halinde ilk yardım hizmeti de sağlıyoruz. Yola devam edilmesi gereken durumlarda kiralık araç imkanı sunuyoruz. Örneğin Van ilinin Edremit ilçesinden İstanbul iline giderken aracınız Malatya ili sınırları içinde arıza yaptı, ikame aracınızı size Malatya da teslim ediyoruz ve İstanbul da anlaşmalı olduğumuz bir Rent A Car firmasına bırakabiliyorsunuz. İhtiyaçlarınız halinde en uygun ve ucuz ayrıca güvenilir kaliteli otellere yönlendirme yapıyoruz. Gerekirse vale hizmeti verip otelinize ulaşmanızı da sağlıyoruz.

Van’da Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Bahçesaray yol yardım, Bahçesaray oto kurtarıcı, Bahçesaray oto çekici, Başkale yol yardım.

Başkale oto kurtarıcı, Başkale oto çekici, Çaldıran yol yardım, Çaldıran oto kurtarıcı, Çaldıran oto çekici, Çatak yol yardım, Çatak oto kurtarıcı, Çatak oto çekici, Edremit yol yardım, Edremit oto kurtarıcı.

Edremit oto çekici, Erciş yol yardım,  Erciş oto kurtarıcı, Erciş oto çekici, Gevaş yol yardım, Gevaş oto kurtarıcı, Gevaş oto çekici, Gürpınar yol yardım, Gürpınar oto kurtarıcı, Gürpınar oto çekici.

Merkez yol yardım, Merkez oto kurtarıcı, Merkez oto çekici, Muradiye yol yardım, Muradiye oto kurtarıcı, Muradiye oto çekici, Özalp yol yardım, Özalp oto kurtarıcı, Özalp oto çekici, Saray yol yardım, Saray oto kurtarıcı, Saray oto çekici

01 İncele

  • 1 Değerlendirme
  1. 5
    Sunmak Oct 28, 2019

    Hızlı Destek

    Çok hızlı bir şekilde destek sağladılar. Edremit yol yardım ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir değerlendirme yazın

Oy vermek için tıklayın.

Bayi &Temsilci Olurmusun ? Mobil Dijital İşletme

Talep göndererek bize bildirebilirsiniz.

Talep Gönder

Bu Kaydı Talep Et

Bayi &Temsilci Olurmusun ? Mobil Dijital İşletme