Kütahya Yol Yardım Bayilik & Franchise Satın Al!

kendi işinin patronu - kütahya yol yardım

Franchise sistemi günümüzde büyük firmalar tarafından kullanılan bayilik verme sistemidir. Bu sistem ilk olarak dünyada 1863 yılında kullanılmaya başlanılmıştır.

Dünyada büyüyen ve adını duyuran firmalar bayilerini girişimci ve yatırımcı kişilere vererek onların işletmesini sağlamaktadır. Ülkemizde bu sistem ilk defa 1980 yılında kullanılmıştır.

Büyük fast food şirketleri ülkemizde franchise sistemi adı altında bayilikler vermeye başlamıştır. Günümüzde birçok sektörde ürün satan veya hizmet veren işletmeler de bu sistemi kullanmaktadırlar.

Baynuri International 10 yıllık bir deneyime sahip global bir işletmedir. Alt markası olan Indocco ile yol yardım bayiliği vermektedir. Indocco ilk olarak ülkemizde bayilik vermekteydi.

81 il 81 temsilci sloganı altında bu projeye başlayan şirketimiz şimdi ise dünya geneli bayilik vermektedir.

Yol Yardım Bayiliği

Indocco yol yardım bayiliği içerisinde beş adet kategori yer almaktadır. Bu kategoriler; oto anahtar, araç kurtarma, oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleridir.

Çok yakında bu beş kategoriye eklenecek olan bir kategori daha vardır. Bu kategori ise oto lastiktir. Yakında eklenecek olan bu kategoriyle beraber toplam 6 hizmeti il olarak ayırdık. Toplamda 81 temsilciye 81 ilimizde yol yardım bayiliği veriyoruz.

Bayilik satın alan kişiler temsilcimiz oluyor ve internet sitemizde temsilcilerimize özel profiller oluşturuyoruz. Bu profillere aldıkları illeri bağlıyoruz. Kişi Kütahya yol yardım bayiliğini aldığı taktirde gerekli çalışmaları başlatıyoruz.

Kütahya’nın herhangi bir ilçesinde yolda kalan bir vatandaş arama motorlarında Kütahya yol yardım arattığı zaman temsilcimiz ve iletişim bilgileri ilk sırada çıkmaktadır.

Bu sayede kişi temsilcimize ulaşıyor ve gerekli yol yardım talebinde bulunuyor. Temsilcimiz ise müşteriyi gerekli servise yönlendirerek talebini yerine getiriyor.

Bu şekilde çalışan bayilik sistemimizde garanti para kazanmak çok kolay. Baynuri International indocco.com adlı internet sitesinde bu şekilde yol yardım bayiliği sunmaktadır.

Ek Gelir İmkanı

Vermiş olduğumuz bayiliğimizin imkanları oldukça fazladır. Bunlardan birisi ise çoğu kişilerin bu işi ek gelir olarak görmesidir. Normal işinize devam ederken de yapabileceğiniz yol yardım temsilciliği bir online para kazanma yöntemidir.

Mobil üzerinden online olarak destek sağlandığı için bu işi evden iş imkanı olarak da görebilirsiniz. Baynuri International şirketinin kendi ilan sitesi olan baynuri.net adresinde bütün ilan kategorileri mevcuttur.

Bu kategorilerden olan nakliye, ev tadilat ve dekorasyon ve teknik servis kategorilerinden 15 adet mağaza açma hakkını da bayilerimize hediye ediyoruz. Eğer temsilcilerimizden biri iseniz normalde ücretli olan bu pakete ücretsiz bir şekilde sahip oluyorsunuz.

Baynuri International temsilcilerine bu kadar çok imkan sunarken bayilik fiyatını da olabildiğince düşük tutmuştur. Kendine güveni olan başarılı ve zeki bütün girişimcilerin bu imkanlardan yararlanması için çalışmalar gerçekleştirmektedir.

10 yıllık deneyime sahip olan firmamız daima müşteri memnuniyetiyle çalışmaktadır. Bizimle beraber bu imkanlar içerisinde müşteri memnuniyetini öncelik alan temsilcimiz olarak çalışmak isterseniz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimiz günün 24 saatini online bir şekilde hizmet vermektedir. İletişim bilgileri ise bize ait olan bütün internet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında mevcuttur.

Kolay yoldan garanti para kazanmak isteyen disiplinli ve çalışkan kişilerin telefon çağrılarını bekliyoruz.

Kütahya Bayiliği Paketinde Geçerli Olan İlçeler:

Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar.
Domaniç, Dumlupınar, Emet.
Gediz, Hisarcık, Merkez.
Pazarlar, Şaphane, Simav, Tavşanlı.

Yorumunuzu bırakın