GİRESUN KAZANDIRAN BAYİLİK

mobil online işletme - giresunMobil Online İşletme – Giresun. Baynuri International şirketi, dijital ve global bir işletmedir ve çalışmalarını mobil üzerinden online bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler; oto anahtar, araç kurtarma, oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleridir.

Amasya ili; Orta Karadeniz Bölümünün iç kısmında yer almaktadır. Doğudan Tokat, güneyden Tokat ve Yozgat, batıdan Çorum, kuzeyden Samsun illeri ile çevrilidir.

Doğa yürüyüşü, piknik ve kamp için son derece uygudur. Denizden 800 metre yükseklikteki göl küçük bir akarsuyun etraftan gelen yıkıntılarla tıkanması sonucu oluşmuş, doğal bir set gölüdür. İl merkezine 65 km ve Taşova ilçesine 15 km mesafede olan göl, 80 metre genişlik ve 25 metre derinliğe sahiptir. Doğu batı yönünde uzanan bir vadi de yer alır. 900 x 300 metre ölçülerindeki gölün etrafında kayın, sarıçam, sedir, kestane ağaçları yer alır. Gölün rengi zümrüt yeşilidir. Doğal güzellikleri ile Türkiye’nin incilerinden biri olan Amasya şehrimizde kazandıran iş fırsatı sunuyoruz.

Giresun; Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Merkez, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere ilçelerinde evden iş imkanı sizleri bekliyor.

GLOBAL DÜNYA’DA EK GELİR İMKANI

mobil online işletme - giresunBir iş yerini sıfırdan başlayarak kurmak zahmetlidir, tecrübe ve zaman ister marka tescili, dekorasyonun belirlenmesi, en önemlisi ürün tedariği yada üretimi bunun sonunda markalaşma süreci bulunmakta tüm bu uzun yolları geçmektesense online para kazanma ile sizlerin yanındayız. Baynuri International tüm bayilerimize destek olmanın yanında gerekli tüm eğitimleri vermektedir.

Bayilik almak ve küçük ölçekli işletme sahibi olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak bu tarz bir yatırımın ne kadar güvenli olacağı ile ilgili endişeleriniz olabilir. Bayilik iş kurmanın en güvenli yollarından biridir. Sonuçta bayilikler kurulu sistemlerdir. Türkiye’de 81 ilde kazandıran iş imkanı ile bu büyük fırsatı kaçırmayarak, temsilcimiz veya bayimiz olarak sunduğumuz diğer ayrıcılıklarda Ev-Tadilat Dekorasyon, Nakliye ve Teknik Servis kategorilerinde ücretsiz olarak sayfamızda online 15 mağaza açma imkanı sunuyoruz. Bu imkan ile bayiliğinizin yanında ek gelir sağlamış olacaksınız. Garanti para kazanma için sadece gelen çağrılara 7/24 cevap vermeniz yeterli.

Mobil bayilik almak küçük işletmeler açmaktan oldukça farklıdır. Mobil para kazanma halihazırda kurulmuş bir sistem olduğu için başarı şansıda daha yüksektir. Bayilik veren firmanın devreye soktuğu sistemi takip ederseniz işletmenizi en başarılı şekilde yönetebilirsiniz. Mobil Online İşletme – Giresun.

Bayilik hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yapılan bütün sözleşmeler noter imzalı olmak kaydıyla düzenleniyor, güvenli bir anlaşmanın temelini atıyoruz. Bayilik alırsanız zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Oturmuş bir bayilik sistemi aldığınızda kurum imajı ve marka farkındalığını da almış olursunuz. Tüm bunları ve daha bir çok avantajını göz önünde bulundurduğunuzda aynı zamanda ek gelir imkanı olarak da görebileceğiniz bu özel bayilik / temsilcilik imkanını kaçırmamalısınız.

Yorumunuzu bırakın