Adıyaman Oto Kurtarma

Yayınlanma Tarihi 30 Ağustos 2019
KategoriOto Kurtarma
Değerlendirme
0.0
Durum Şimdi Açık
adıyaman oto kurtarma

WHATSAPP’DAN YAZARAK BİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Adıyaman Oto Kurtarma

Adıyaman oto kurtarma, Adıyaman yol yardım, Adıyaman oto çekici,  Adıyaman oto anahtar.

Adıyaman hızlı yol yardım, yol yardım, oto anahtar, Adıyaman araç anahtar.

Adıyaman Araba anahtar, oto kurtarma, oto çekici, oto yardım, araba yardım, Adıyaman araba kurtarma

Dünyadan Türkiye’ye Açılan Pencere : İndocco

Oto kurtarma işi, oto kurtarıcı ya da çekici olarak bilinen zor durumların kurtarıcısıdır. Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğunda 01.01.2019 tarihi itibarıyla 2.159 km Otoyol, 31.021 km Devlet Yolu ve 34.153 km İl yolu olmak üzere toplam 67.333 km yol ağı bulunmaktadır.

Oto kurtarma işi bu yollarda meydana gelen aracınızın sizin kontrolünüz dışında kalması gibi olumsuz durumlarda, aracınızın naklinin gerçekleştirilmesi işini yapar.

Öncelikle ve temel gayemiz tabi ki aracınızın sizin himayeniz altında, güvenilir bir şekilde gerçekleşmesidir. Binlerce yıllık tarihe sahip Adıyaman, Helenistik ve Roma Dönemi eserlerine sahiptir ve her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamakta ve bu döneme ait Adıyaman da en önemli kalıntılardan biri olan dünyaca üne kavuşmuş Karadut Köyü yakınlarında ki 2206 metre yükseklikte ki Nemrut Dağının üzerindedir. 

Bununla birlikte Adıyaman da artan araç trafiği de göz önünde bulundurursak kaza başta olmak üzerine akü bitmesi, lastik patlaması, mekanik arızalar, motor arızaları, yakıtın bitmesi gibi durumlarda araçlarımızın hareket engeli oluşabilir.

Vaktiniz Size Kalsın

Bu gibi aksiliklerin yaşanması durumunda araçlarınızın sizin talep ettiğiniz yere ya da servise taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gereken tek şey 7/24 Bynuri International Oto kurtarma hizmetini kullanarak çağrı merkezimize ve Global İnternet sitemize yapacağınız görüşmeler doğrultusun da uzman personelimizin destek ve yardımlarıyla sorununuza çözüm üretiyor gerekli destek ve ekipmanı sağlıyoruz.

Ülkemizin her köşesinde, dört bir yanında siz müşterilerimizin donanımlı servisleri oto kurtarma, oto çekici, oto anahtar, yol yardım, araç kurtarma hizmetleri ile Bynuri International olarak daima yanındayız. 7/24 saat mobil iletişim ile ulaşabileceğiniz çağrı merkezlerimiz vasıtası ve uzman ekiplerimizden detaylı bilgi alabilir, hizmet kalite ve performansımız hakkında değerlendirme yapabilirsiniz.

Lokasyonlu sistem sayesin de sitemize girenlerin konumunu kolaylıkla ve hızlı bir şekilde belirleyebiliriz. Sigorta ve kasko şirketleri ile anlaşmamız vardır. İhtiyaç halinde ilk yardım hizmeti de sağlıyoruz. Yola devam edilmesi gereken durumlarda kiralık araç imkanı sunuyoruz.

İhtiyaçlarınız halinde en uygun ve ucuz ayrıca güvenilir kaliteli otellere yönlendirme yapıyoruz. Gerekirse vale hizmeti verip otelinize ulaşmanızı da sağlıyoruz.

Adıyaman’da hizmet verdiğimiz ilçeler Besni yol yardım, Besni oto kurtarma, Besni oto çekici, Çelikhan yol yardım, Çelikhan oto kurtarma, Çelikhan oto çekici, Gerger oto kurtarma, Gerger oto çekici, Gerger yol yardım, Gölbaşı yol yardım, Gölbaşı oto kurtarma, Gölbaşı oto çekici, Kahta yol yardım, Merkez yol yardım, Merkez oto kurtarıcı, Merkez oto çekici, Samsat yol yardım, Samsat oto kurtarıcı, Samsat oto çekici, Sincik yol yardım, Sincik oto kurtarıcı, Sincik oto çekici, Tut yol yardım, Tut oto kurtarıcı, Tut oto çekici

  Bir değerlendirme yazın

  Oy vermek için tıklayın.

  Bu İş Sizin mi?

  Talep göndererek bize bildirebilirsiniz.

  Talep Gönder

  Bu Kaydı Talep Et

  Eğer bu iş size ait ise bize bildirin.