Uşak Bayilik & Franchise Satın Al!

online – uşak yol yardım

Bayilik ve franchise sistemi genelde büyük firmaların kullandığı bir sistemdir. Büyüyen firmalar bayilerini kendileri işletmek yerine girişimci kimselere verirler ve onlar işletir.

Bu işlemde kar payını firma belirler. Dünyada ilk olarak 1863 senesinde kullanılmaya başlanan bu franchise sistemi ülkemize 1980 yıllarında gelmiştir.

Bu sistem ülkemize geldiği zamanlarda ilk olarak büyük fast food firmaları tarafından kullanıldı. Sonrasında ise diğer sektörlere yayılarak gelişen ve büyüyen franchise sistemi günümüzde oldukça yaygın konumda.

Hemen hemen bütün büyük firmalar bu sistemi kullanmaktadır.

Baynuri International dijital bir işletmedir. Online olarak çalışmalarını yönetmektedir. Bütün çalışmalarını mobile üzerinden gerçekleştirmektedir.

Baynuri International yol yardım sektöründe Indocco adlı alt markasıyla bayilik vermektedir. Önce Türkiye’nin 81 ilinde başlayan yol yardım bayiliğini şimdi bütün dünyada vermektedir.

Bu yol yardım hizmetleri içerisinde oto anahtar, araç kurtarma, oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri bulunmaktadır. Pek yakında bu hizmetler arasına oto lastik de eklenecektir.

Böylelikle altı hizmet içerecek olan bayilik paketini il il ayırıp bu şekilde franchise sistemi yoluyla belirli bir bedel karşılığında vermektedir.

Bayilik ücretlerini küçük sermayeye ama büyük fikirlere sahip olan girişimciler için oldukça düşürdük. Baynuri International şirketi için önemli olan daima başarı ve müşteri memnuniyetidir.

Para her zaman kazanılır ama bunu doğru yoldan kazanmak her zaman önemlidir.

Evden İş İmkanı

Şirketimiz online bir şekilde çalıştığı için temsilcilerimiz evden mobil bir şekilde çalışabilmektedirler. Kimi kişiler ise bu işi ek gelir imkanı olarak görmektedir ve ikinci iş olarak çalışmaktadırlar.

Temsilcilerimize her türlü rahatlığı ve kolaylığı sunuyoruz. Franchise sisteminde il il yol yardım bayiliği veriyoruz. Indocco Uşak yol yardım bayiliği satın alan bir kişi Indocco’nun bir temsilcisi olmaktadır.

Temsilcimizin iletişim bilgilerini ve profilini internet sitemiz olan indocco.com adlı web sitede oluşturuyoruz. Daha sonrasında ise Uşak ili ve ilçelerinin paylaşımlarını yapıyoruz.

Bu paylaşımları düzenli olarak güncelleyerek en güncel ve doğru bilgiyi bütün dünyaya paylaşıyoruz.

Bayilik satın alındıktan sonra gerekli çalışmalara başlıyor ve temsilcimizin sayfasını arama motorlarında birinci sıraya yükseltiyoruz.

Bu sayede Uşak yol yardım kelimelerini aratan bir kimse ilk olarak bizim temsilcimizin iletişim bilgilerine ulaşmaktadır. Yapılan arama süresince temsilcimiz müşteriyi gerekli servise yönlendirerek hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgiye çağrı merkezimizden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim bilgilerimiz sosyal medya hesaplarımızda ve tabii ki internet sitelerimizde mevcuttur.

Garanti Para Kazanma

Franchise hem firma hem de girişimci tarafından mantıklı bir sistemdir. Firmalar büyüdükten ve belirli tanınmaya ulaştıktan sonra markalarını girişimci ve yatırımcı kimselere vererek o kişilerin işletmesini sağlıyor.

Bu sayede hem markanın ürünü veya hizmeti daha fazla yayılıyor, satılıyor veya kullanılıyor, hem de temsilci kendi işinin patronu olma imkanına sahip oluyor.

Baynuri International şirketine ait bir diğer internet sitesi ise baynuri.net adında olan ilan sitesidir. Bu sitede aklınıza gelebilecek bütün ilan kategorileri mevcuttur.

Bu kategoriler arasında nakliye, teknik servis ve ev tadilat ve dekorasyon kategorileri de mevcuttur. Indocco’dan herhangi bir ilin bayiliğini alan kişilere Baynuri International olarak bu kategorilerde 15 adet mağaza açma hakkı tanıyoruz.

Yol yardım temsilcimiz olarak normalde ücretli olan bu kategorilerde 15 adet mağaza açma hakkına ücretsiz bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Yol yardım sözleşmemizde de öncelik olarak temsilciyi koruyacak maddelere yer veriyoruz. Bu sayede güvenilirliğimizi kanıtlamış oluyoruz. Bütün riskleri ortadan kaldırıyor ve kolay para kazanmanızı sağlıyoruz.

Baynuri International Global İşletme

Bize ait olan ilan sayfamız baynuri.net dünya çapında aktif olan bir internet sitesidir. Burada ilanlarınızı bütün dünyaya yayımlayabilir ve satış yapabilirsiniz.

Türkiye ile sınırlı kalmadan tüm dünyaya açılabileceğiniz internet sitesi baynuri.net! Hemen bu siteye girerek ilanlara göz gezdirebilir, paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Indocco yol yardım bayiliği için çağrı merkezimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizler için 7/24 online bir şekilde hizmet vermektedir.

Aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulacağınız çağrı merkezimizin iletişim bilgileri internet sitemizde mevcuttur.

Uşak Bayilik Paketimiz Bu İlçeleri İçermektedir:

Banaz, Eşme, Karahallı.
Merkez, Sivaslı, Ulubey.

Yorumunuzu bırakın