Bolu Bayilik & Franchise

yeni nesil para kazanma - boluTeknolojiye ayak uydurun! Yeni nesil para kazanma Bolu ilimiz ile günümüzde durmaksızın ilerlemektedir. Büyük şirketler olarak yapmamız en gerekli şeylerden bir tanesi de bu gelişen teknolojiye ayak uydurmaktır. Teknoloji gün içerisinde yaptıklarımızı daha da kolaylaştırmak için sürekli gelişmektedir. Franchise sistemi de teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan bir sistemdir. İlk defa 1863 senesinde kullanılan bu sistem gün geçtikçe yaygınlaşmıştır.

Ülkemizde 1980 senesinden sonra kullanılmaya başlanan bu sistem başlarda çoğunlukla gıda sektörü olan fast food kategorisinde kullanılmıştır. Ama gün geçtikçe büyük firmalar tarafından birçok sektörde franchise sistemi kullanılmaktadır. Adını duyuran firmalar belirli bir bedel karşılığında markalarını yatırımcı ve girişimci kişilere vermektedir.

Global ve Dijital Baynuri International

Şirketimiz global bir işletmedir. Adını dünyaya duyuran şirketimiz Baynuri International online olarak çalışmaktadır. Bütün çalışmalarını mobil üzerinden gerçekleştiren şirketimiz dijital çağda hizmet veren bir işletmedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran şirketimiz de franchise sistemini kullanan firmalar arasında yer almaktadır. Dünya genelinde yol yardım il bayiliği vermekte olan işletmemiz başta Türkiye’de hizmet vermektedir. Bolu yol yardım bayiliği ile ek gelir elde edebilir, kazancınızı artırabilirsiniz.

Birçok bayilikten farklı olarak dijital ve mobil bayilik veren işletmemiz sayesinden evden iş imkanına erişebilirsiniz. Verdiğimiz bayilikler ile kişiler evden çalışarak garanti yeni nesil para kazanama ile para kazanabilirler. Kazandıran iş sistemi olan bu franchise sisteminde ancak doğru şekilde yürütülür ise başarılı olunabilir. 10 yıllık bir deneyime sahip olan işletmemizde bu konuda şüpheniz olmasın.

“Bayim olur musun?” başlığı altında birçok firma bayilik vermektedir. Bizler de Baynuri International olarak bu büyük firmalardan birisiyiz. Bayilik alırken en önemli konulardan bir tanesi firmanın tanınan bir marka olmasıdır. Güvenilirlik açısından bu madde çok önemlidir. Baynuri International sunduğu hizmetlerin kalitesinden ötürü güven konusunda kendisini ispatlamış durumdadır. Arama motorlarında daima birinci sırada yer alması da bir başka kanıt olarak sayılabilir.

Bolu Bayiliği ile Ek Gelir

yeni nesil para kazanma - boluBolu’da verdiğimiz bu yol yardım bayiliğini alt markamız olan Indocco ile sağlıyoruz. Indocco, Baynuri International şirketinin bir alt markasıdır. Yol yardım sektöründe öncü bir şekilde hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 ilinin 957 ilçesinde kesintisiz olarak yol yardım hizmeti veren internet sitemiz bu hizmeti yurtdışına da taşıyacaktır. Şu anda aktif olarak oto anahtar, araç kurtarma, oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım kategorilerinde hizmet vermektedir. Yakında bu 5 kategoriye bir yenisi olan oto lastik kategorisi de eklenerek 6 kategoride hizmet vermeye başlayacaktır.

Yeni nesil para kazanma Bolu ilinde sayılan bu kategorilerde hizmet veren ve sektörde lider olan bir firma ile çalışmak isteyen temsilci arıyoruz. Eğer bu konuda ilgileniyorsanız, kendinize güveniyorsanız ve Bolu bayiliğinin bedelini ödemeye hazırsanız, hemen çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İl bedellerini oldukça yüksek tutan firmamız bünyesine şirketimize bir şeyler katabilecek kişileri katmak istiyor. İşletmemiz bu sebepler ücretleri oldukça düşük tutmuştur. Asıl ve ilan sitemiz olan baynuri.net adresinde aklınıza gelecek her türlü ilan kategorisi mevcuttur. Yol yardım bayiliği satın alan bütün temsilcilerimize bu adreste bulunan nakliye, teknik servis ve ev tadilat ve dekorasyon kategorilerinden 15 adet mağaza hakkı tanınmaktadır. Normalde ücretli olan bu 15 mağaza hakkına yol yardım bayiliği alarak ücretsiz ulaşabilirsiniz. Bolu bayiliği ile kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz. Çalışmalarımız mobil üzerinden online olarak gerçekleştiği için evden iş imkanına da erişmiş oluyorsunuz. Herkesin yapabileceği bu işte önemli olan insanın kendisine güvenmesidir. İnsan kendine güvenince yapamayacağı şey yoktur.

Indocco ile Yüksek Kazanç

Şirketimizin temsilci kadrosunun bir parçası olarak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Garanti para kazanma yöntemlerinden biri olarak görülen bu işte riski tamamen ortadan kaldırdık. Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Aklınızdaki tüm soruların cevabını çağrı merkezlerimizde telefonlarınızı bekleyen personellerimizden alabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim bilgileri bütün internet sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımızda mevcuttur.

Bolu Yol Yardım Paketinde Geçerli İlçeler:

Dörtdivan, Gerede, Göynük.
Kıbrıscık, Mengen, Merkez.
Mudurnu, Seben, Yeniçağa.

Yorumunuzu bırakın